Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Malwarebytes indir

Malwarebytes İndir – Zararlı Yazılımları Kaldırın

 • Ana Sayfa
 • Malwarebytes İndir – Zararlı Yazılımları Kaldırın

Malwarebytes İndir

İçerik Rehberi

Teknolojinin de gelişmesi ile beraber he alan kendini daha da fazlasıyla geliştirmektedir. Bu alanlardan bir tanesi olan kötü yazılımları temizlemeye yarayan programlar üretilmiştir. Kullanıcılarından tam not alarak zirve isimlerden bir tanesi olan Malwarebytes, kötü yazılımlarla mücadele de en etkili yöntemler arasında yer almaktadır. Bu yüzdende Malwarebytes indir seçeneği bugünlerde oldukça popülerdir.

Malwarebytes, Android cihazlar içerisinde yer alan dosyaları koruyarak ziyaret ettiğiniz web sitelerin alt yapısında yer alan zararlı programların sistem girmesini engeller. Böylece siz gezinti yaparken site de arka planda çalışarak telefonunuzun sistemini korumaktadır.

Telefon sistemine girmeye çalışan herhangi bir yazılım programı tespit ederek işletim sisteminden yok eder. Fotoğraf, video gibi daha birçok uygulamayı korum altına alarak belirli günler aralığında taramalar yapar.

Ayrıca, bilgisayarınızda tam koruma sağlamak istiyorsanız Deep Freeze indir programını şiddetle öneriyoruz. Bu sayede bilgisayarınıza virüs bile bulaşması durumunda, reset attığınızda eski haline dönecektir.

Düzenli yapılan bu aramaların dışında uygulama yüklemek istediğiniz takdirde alt yapısını ve gerekli güvenlik kontrollerini sağlayarak sisteminden geçirir. Sunduğu izin hizmetinin yanı sıra seçilmiş olan uygulamaları liste halinde görebilmeniz mümkündür.

Bilgisayarınızda yer alan dosya sistemini kurulduğu ilk andan itibaren koruyan Malwarebytes, özellikleri ve sağlam altyapısı sayesinde güvenli bir kullanım hizmeti sunmaktadır. Malwarebytes indir seçeneği sayesinde bilgisayarınıza ya da telefonunuza kolay kurulum sağlayabilirsiniz. İndirme aşamaları ise şöyledir;

 • Öncelikle bilgisayarınızda arama motoruna, telefonunuzda ise uygulama indirme kısmına geliniz.
 • Ardından arama kutucuğuna uygulamanın ismini yazarak aratın.
 • Yüklemeden önce yorumları ve indirdiğiniz web sitesinin bağlantısının güvenli olup olmadığını takip edin.
 • Daha sonra işlem adımlarından ilerleyerek kurulum sistemini tamamlayın.

Malwarebytes indir

 

Malwarebytes Özellikleri

En popüler kötü yazılımı önlem programları arasında yer alan Malwarebytes birçok özelliği sayesinde kullanıcılarını memnun etmektedir. Önemli özelliklerinin yanı sıra pratik kullanımı ve kolay ara yüzü sistemi sayesinde rahatça kullanabilirsiniz. Malwarebytes özellikleri arasında şöyle bir sıralama yapmamız gerekir;

 • Birçok kötü yazılımı tespit eder.
 • Kullandığınız ya da yükleme yaptığınız cihazda bulunan zararlı kodları engeller.
 • Kimliği belirsiz olan 3.kişilerin cihazınızda yer alan bilgilerin erişimini keser.
 • Güvenlik taraması yaparak cihazınızda yer alan kötü içerikli dosya sistemini bulur.
 • Kullandığınız alanı ya da bulunduğunuz bölgeyi tespit ederek gerek kontrolleri sağlar.
 • Bunun yanı sıra uygulama yükleme esnasında izinler doğrultusunda indirme işlemini gerçekleştirir.