Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
mcafee indir

Mcafee indir – Antivirüs Plus Ücretsiz Sürüm

  • Ana Sayfa
  • Mcafee indir – Antivirüs Plus Ücretsiz Sürüm

Mcafee İndir – Ücretsiz indir

İçerik Rehberi

Mcafee indir ile birlikte herkes dilediği zaman oldukça kaliteli bir virüs programına sahip olabilmektedir. Bilgisayarları virüs tehlikesinden korumak için uzun yıllardır hizmet vermekte olan Mcafee ile birlikte daha güvenilir bir kullanım sağlamak kolaydır. Çok amaçlı bir virüs koruma programı olarak bilinmesiyle birlikte şirket 1987 yılında kurulmuştur.

Elde ettiği başarılar ve olumlu sonuçlar ile birlikte 2011 yılında teknoloji devi Intel ile anlaşma sağlasa da bir süre sonra yollarını ayırmıştır. Intel’den ayrıldıktan sonra da başarılı ivmesini sürdürmekte olan Mcafee günümüzde hala en popüler virüs programları arasında bulunmaktadır. Bilgisayarları virüslerden koruyabilmek adına yer alan virüs programları içerisinde isminden en çok söz ettiren firmalardan birisi olarak göze çarpmaktadır. Başarılı alt yapısı ve kolay kullanımı ile birlikte etkili sonuçlar vermektedir.

mcafee indir

mcafee indirme

Mcafee Virüs Tarama Sistemi Nasıldır?

Mcafee indir son yıllarda birçok kullanıcı tarafından aktif bir şekilde aratılan tanımdır. Virüs tarama sistemleri içerisinde en kaliteli alt yapılardan birisine sahip olmasıyla birlikte milyonlarca kişi kullanım sağlamaktadır. Kullanıcılar tarafından en iyi anti virüs programı listesi içerisinde önemli bir noktada yer almaktadır. Yıllardır verdiği hizmetler de başarısını nitelemektedir. Virüs tarama sistemleri de basit bir işleyişe sahip olsa da kaliteli sonuçlar vermektedir.

  • Tam Virüs Tarama: Bilgisayarda yer alan bütün verileri detaylı bir şekilde incelemektedir. Uzun süreli olması sebebiyle de bilgisayarın uzun bir süre açık kalması gerekebilir fakat sonucunda da oldukça verimli nitelikler elde edilebilmektedir.
  • Hızlı Virüs Tarama: 12.000 – 13.000 dosya aralığında hızlı bir tarama gerçekleştirilmektedir. Bilgisayar performansına ve niteliğine bağlı olarak da süre yaklaşık olarak 10 dakikayı bulmaktadır.