Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
MiniTool Power Data Recovery

MiniTool Power Data Recovery indir Full 8.6 – Veri Kurtarma Programı

  • Ana Sayfa
  • MiniTool Power Data Recovery indir Full 8.6 – Veri Kurtarma Programı

MiniTool Power Data Recovery – Dosya / Veri Kurtarma Programı ( Full , Katılımsız )

MiniTool Power Data Recovery, kullanımı kolay arayüzüyle yanlışlıkla silinmiş belgelerinizi kurtarmanın yanında zarar görmüş ya da formatlanmış disklerdeki bilgileri de kurtarabilen ücretsiz bir programdır. Program hard disklerin yanısıra CD, DVD, hafıza kartları, memory stick ve flash belleklerden de bilgi kurtarabilir.

MiniTool Power Data Recovery

MiniTool Power Data

MiniTool Power Data Recovery Özellikleri Nelerdir

Power Data Recovery bu işlemleri 5 ayrı modülde yapar. Undelete Recovery (Silinmemiş Kurtarma), Damaged Partition Recovery (Zarar Görmüş Disk Bölümü Kurtarma), Lost Partition Recovery (Kayıp Disk Bölümü Kurtarma), Digital Media Recovery and CD/DVD Recovery (Dijital Medya, Bellek Kartları vs. CD/DVD Kurtarma) Her kurtarma modülü farklı data kayıplarına odaklanır. Programın ücretsiz versiyonu yalnızca 1 GB’lık veri kurtarır.

Minitool da aynı Recuva gibi silinen veya zarar gören dosyaları kurmaya yarar. İster bilerek, isterseniz bilmeden silmiş olun dosyaları geri getirebilirsiniz. Hatta disk zarar görse dahi ilgili dosyaları geri getirme ihtimali hayli yüksektir. Program sayesinde çok sayıda uzantıdaki dosyanızı geri getirebilirsiniz. Bu işlemi yapmak için Minitool bizlere mükemmel sadelikte bir arayüz sunuyor ve tüm işlerimiz kolaylaşıyor. Biz sizlere bu sayfada Minitool için ücretsiz sürümleri kurmanız için indirme bağlantısı vereceğiz. Ayrıca resmi siteleri üzerinden lisans satın alarak aynı işlemleri daha profesyonel bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Aynı zamanda, Minitool tarafından yayınlanan tanıtım videosunu izlemenizi öneriyoruz;

Ayrıca, Minitool mu daha iyi yoksa Recuva mı sorusunu sizlere soruyoruz. Cevaplarınızı aşağıdaki yorum bölümünden belirtebilirsiniz.