Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
NET Framework 4.7.2

NET Framework 3.5 indir – Windows Uygulama Geliştirme

  • Ana Sayfa
  • NET Framework 3.5 indir – Windows Uygulama Geliştirme

.NET Framework 3.5 indir

İçerik Rehberi

.NET Framework 3.5 indir programı Microsoft tarafından geliştirilmiş bir açık internet sistemleri ve standartları üzerinden kurulmuş bir uygulama geliştirme platformu olmaktadır. Platform üzerinden bir çok program üzerinde çalışmalar yapılabilir ve yeni programlar oluşturulabilmektedir. Platformun çok geniş bir kullanım alanı olmaktadır. Bu neden ile bilgisayar üzerinden çalışmalarını sürdüren bir çok kişi .NET Framework 3.5 platformunu indirerek platform üzerinden çalışmalarını yürütebilmektedir. Yazılım alanında en çok tercih edilen ve kullanılan platformlardan bir tanesi olmaktadır. Bunun nedeni ise platform içerisinde birçok farklı yazılım dilinin bulunmasıdır. Platformun en büyük avantalarından bir tanesi ise platform içerisinde yapılan işlemlerde kullanılan yazılım dillerinin birbiri ile karıştırılmamasıdır.

NET Framework 3.5

NET Framework 3.5

Ayrıca, NET Framework 4.7.2 yazımızı da incelemenizi öneririz.

.NET Framework 3.5 indir Özellikleri

.NET Framework 3.5 platformu içerisinde bir çok özellik bulunmaktadır. bu özelliklerden en önemlisi ise platformun pek çok yazılım dilini destekleyerek farklı alanlardaki uygulamaları çalıştırmasıdır. Her hangi bir bilgisayarda bulunan .NET Framework 3.5 uygulaması kaldırıldığında baz uygulamaların çalışmasında problemler oluşabilmektedir. Bu neden ile .NET Framework 3.5 uygulaması herhangi bir donanım üzerinden kaldırılmamalıdır. .NET Framework 3.5 platformunun genel özellikleri şu şekilde yer almaktadır.

  • Diller ile tümleştirilmiş sorgu özelliği bulunmaktadır.
  • Yazılım dillerinin birçoğunu içerisinde barındırdığı için birçok dil seçeneği ile platform üzerinde çalışma yapılabilmektedir.
  • Sistem gereksinimleri bir çok bilgisayar donanımında çalışabilmektedir.
  • İndirmesi ve kurulumu çok kolay olmaktadır.
  • Kullanımı çok kullanışlı bir ara yüzü bulunmaktadır.
NET Framework 3.5

NET Framework 3.5