Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
NET Framework 4.7.2

NET Framework 4.4.0 – Uygulama Geliştirme Platformu

  • Ana Sayfa
  • NET Framework 4.4.0 – Uygulama Geliştirme Platformu

.NET Framework 4.4.0

İçerik Rehberi

.NET Framework 4.4.0 indir uygulaması Microsoft şirketi tarafından geliştirilmiş olan açık internet protokolleri ve standartları üzerine kurulmuş olan uygulama geliştirme platformu olmaktadır. Platform üzerinde programları ve web sitelerinin geliştirmeye yönelik pek çok işlem gerçekleştirilebilmektedir. Platform içerisinde her türlü uygulama ve yazılım üzerinde istenildiği gibi işlem yapılabilmektedir. Bu neden ile yazılım ve program geliştirme üzerinde çalışmalar yürüten kişiler tarafından en çok tercih edilen platformlar arasında yer almaktadır. Platform üzerinde geliştirme yapılmak istenilen pek çok şey yapılabilmektedir. Buna örnek olarak platform üzerinde geliştirme yapılmak istenen uygulamanın kodları tekrardan düzenlenebilmektedir.

NET Framework 4.4.0 indir

NET Framework 4.4.0 indir

.NET Framework 4.4.0 indir Avantajları Ve Dezavantajları

.NET Framework 4.4.0Platformunun da diğer uygulama yazılım ve platformlar gibi avantajları ve dezavantajları bulunabilmektedir. Fakat platformun avantajları dezavantajlarından çok daha fazla ve dezavantajları tolere edilebilir maddeler olduğu için en çok tercih edilen platformlar arasında yer almaktadır.

Ayrıca, .NET Framework 3.5 için linkteki içeriği incelemelisiniz.

NET Framework 4.4.0

NET Framework 4.4.0

  • .NET Framework 4.4.0 platformu içerisinde bir çok programlama dilini barındırmaktadır.
  • .NET Framework 4.4.0 platformu kullanırken çağırılan kodların dillerini hiçbir şekilde diğer türe dönüştürmemektedir.
  • Platform içerisinde yer alan güvenlik seviyesi üst seviyede yer almaktadır. Bu neden ile dışarıdan müdahale edebilmek çok zor olmaktadır.
  • Düzenleme yapılmak istenen uygulamalara sadece erişim değil aynı zamanda uygulamaların kontrol edilebilirliği de kontrol altına alınabilmektedir.
  • Bünyesinde birçok programlama dilini barındırdığı için çok kolay bir şekilde kullanılabilmektedir.