Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
NET Framework 4.7.2

.NET Framework 4.7.2 indir – Windows İçin Çevrimdışı Yükleyici Programı

  • Ana Sayfa
  • .NET Framework 4.7.2 indir – Windows İçin Çevrimdışı Yükleyici Programı

Microsoft .NET Framework 4.7.2 İndir ve Kur

İçerik Rehberi

Microsoft .NET Framework 4.7.2, .NET Framework 4.6.2, 4.7 ve 4.7.1 sürümleri için oldukça uyumlu ve yerinde bir güncelleştirmedir. Ancak, .NET Framework 3.5 Service Pack 1 (SP1) ve .NET Framework’ün önceki sürümleri ile yan yana çalışabilir.

Bu paketi yüklediğinizde, Denetim Masasında Yüklü Güncellemeler öğesinin altında Microsoft Windows Güncelleştirmesi (KB 4073120) olarak listelenir.

Ayrıca, .Net Framework 4.4.0 indir sayfamızı inceledikten sonra eski sürümlerden birini edinebilirsiniz.

Microsoft  Framework 4.7.2, Windows Software Update Services’a (WSUS) indirmek ve içe aktarmak için bakindir doğru adresiniz.

Net Framework Erişim Engellendi Hatası / Çözümü

Bir çok kullanıcı Framework 4.7.2 sürümünde erişim engellendi hatası aldıkları yönünde arama yapmaktadırlar.

Bu konuda çözüm oldukça basit. Windows Update programını çalıştıracaksınız ve güncelleştirmeleri aldıktan sonra problem tamamen çözülecek. Not: Windows update programını çalıştırdığınızda ilk başta denetleme ekranı ile karşılaşıp uzun süre beklemek zorunda kalabilirsiniz. Sabırsız davranıp ekranı kapatanlar kaybederler. Çünkü bu denetlemeler çok süre alabiliyorlar. Bu güncelleştirmeleri alabilmeniz için bilgisayarınızda öncelikle Windows Installer yazılımının kurulu olduğundan emin olmalısınız.

Aynı zamanda, Net Framework yazılımının 4.7.2 sürümü ile ilgili hata alıyorsanız, çözümü bu videolu anlatım sayesinde bulabilirsiniz.