Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Norton indir

Norton indir – Güvenli Antivirüs Programı indir

  • Ana Sayfa
  • Norton indir – Güvenli Antivirüs Programı indir

Norton İndir

Norton indir seçeneği cihaz güvenliğini sağlamak isteyen birçok kişi tarafından aratılmaktadır. Şifre koruması, virüs koruması ve çevrimiçi gizlilik ilkesi ile ortaya çıkarılmış olan uygulama ile birlikte cihaz içerisinde kolay bir kullanım sağlamak mümkündür. Başarılı alt yapısı ile birlikte uzun yıllardır hizmet vermekte olan yazılım sayesinde bilgisayar, laptop, telefon gibi elektronik cihazlara istenmeyen yazılımların girmesi engellenmektedir.

Norton indir

Norton

Özellikle internet üzerinden yapılan indirmelerden dolayı birçok cihaza virüs bulaşmaktadır. Norton ile birlikte virüsler anında tespit edilerek ortadan kaldırılabilmektedir. İndirilmek istenen dosyaya veya veriye ilk olarak virüs taraması uygulanmaktadır. Tarama sonucunda belirlenmiş olan bir virüs var ise kısa sürede silinerek cihaza zarar verilmesi engellenir.

Norton indir Avantajları Nelerdir?

Norton indir seçeneği ile cihaz güvenliği sağlanmakla birlikte kullanıcılara birçok avantaj da sunulmaktadır. Sunulmakta olan avantajların en önemlisi ise cihazları tehlikelerden korunması olarak bilinmektedir. Fiyat fırsatları ve alt yapısı dâhilinde Norton’un sağladığı avantajlar şu şekildedir:

  • Norton sahip olduğu farklı paketler ile birlikte farklı cihazlarda aynı anda koruma yapabilmektedir.
  • 1 cihazın koruması için talep edilen ücret 70 TL iken 5 cihaz için koruma 120 TL ve 10 cihaz için koruma hizmeti yalnızca 160 TL olarak dikkat çekmektedir.
  • Cihaz güvenliği sağlanmaktadır ve kişilerin çevrimiçi ve çevrimdışı hareketleri korum altına alınmaktadır.
  • Şifre belirleme ve şifre koruma seçenekleri ile birlikte cihaz içerisinde kullanılan programın başkaları tarafından ele geçirilmesi engellenmektedir.
  • Belirlenmiş olan virüsler kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırılmaktadır.
Norton indir – Güvenli Antivirüs Programı indir YAPILAN YORUMLAR