Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
PDF Creator İndir

PDF Creator İndir

PDF Creator İndir

PDF Creator basılabilir durumda olan her türlü Office programlarınızı dilediğiniz gibi PDF formatına çevirmenize olanak sağlayan açık kodlu v kullanışlı bir yazılımdır. Bu tarz işlemler yapan uygulamalar genel olarak ücretli olurken ve istenen ücretin fazla olmasından dolayı PDF Creator indir ücretsiz bir şekilde oldukça profesyonel bir kullanım fırsatı sunmaktadır.

Yazmış olunan Word dosyası veya Excel dosyasını çıkarılabilecek ve yazılabilecek durumda oldukları takdirde bu program sayesinde rahatlıkla PDF formatına çevrilebilmektedir.

Nasıl Kullanılır?

  • Uygulamayı bilgisayarınıza indirdikten sonra bizi karşılayan kırmızı ağırlıklı ara yüzün içerisinde birden fazla seçenek vardır. İlk yapılması gereken şey profil kısmına tıklayarak kendimize uygun bir profil oluşturmak olacaktır. Oluşturacak olduğumuz bu profil sayesinde her defasında yeniden düzenleme yapmamızı gerektirmeyecek şekilde ayarlarımızı istediğimiz gibi kaydedebiliriz. Bu sayede işlem yapacağımız sırada ayarları yeniden düzenlemek zorunda kalmamaktayız.
  • Değiştirmek istediğimiz dosyayı yükledikten hemen sonra kaydet seçeneğine tıklamamız istediğimiz noktaya ulaşmamızı sağlayacaktır. Dosyayı kaydederken karşımıza çıkan seçeneklerden dosyamıza hangi ismi vermemiz gerektiğini göreceğimiz yere dilediğimizi yazarak tamamen özelleştirme fırsatımız bulunmaktadır. Belgemizin başlığını, yazarını ve içerdiği anahtar kelimelerini de bu ekrandan düzenleyebiliyoruz ve bu sayede geriye dönüp yeniden bakmak istediğimizde kolaylıkla bulabiliyoruz.
  • ‘’Modify’’ kısmına tıklayarak belgelerin üzerinde çeşitli değişiklikler yapılabilmektedir. Belgeye kapak dosyası eklemek, metin dosyalarına arka plan eklemek veya farklı ekleri aktarabileceğiniz seçenekler mevcuttur.
  • Bütün işlemler tamamlandıktan sonra İngilizce olan ekranda karşımıza çıkan’’Choose a file to convert’’ seçeneğine tıklayarak dönüştürme işlemini sağlayabilirsiniz. Dönüştürülen dosyanın nereye kaydedileceğini ise ‘’File Name’’ kısmından tercih edebilirsiniz.
  • Bütün bu işlemleri tamamladıktan sonra son olarak ise ekranın sağ alt kısmına gelecek olan ‘save’ butonu ile işlemimizi sonlandırıyoruz.

PDF Creator İndir

 

PDF Creator Ücretsiz İndir

PDF Creator uygulamasını kullanmak için herhangi bir ücret gerekmemektedir. İsterseniz uygulamanın kendi orijinal sitesinden isterseniz diğer yan sitelerden kolaylıkla indirebilirsiniz. İndirme aşamasında herhangi bir sorun yaşanmamasıyla da ilgi çekicidir.

Ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz bu uygulamayı kurmak da bir o kadar basittir. Birçok uygulamada olduğu gibi yalnızca ‘ileri’ seçeneğine tıklayarak kolaylıkla kurulumunu sağlayıp kullanıma başlayabilirsiniz.

PDF Creator İndir YAPILAN YORUMLAR