Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Psiphon 3 indir

Psiphon 3 İndir Full Türkçe – VPN Sansürsüz İnternet

  • Ana Sayfa
  • Psiphon 3 İndir Full Türkçe – VPN Sansürsüz İnternet

Psiphon 3 İndir

İçerik Rehberi

Psiphon 3 indir sitesi, her gün birçok kişi tarafından ziyaret almaya devam etmektedir. Uygulamanın temel amacı ise; erişim engeline maruz kalan sitelere giriş yapılmasını sağlamaktır. Psiphon uygulaması çok sevilen ve sıklıkla kullanılan bir uygulama olsa da bütün telefonlarda ve bilgisayarlarda çalışmamaktadır. Psiphon 3 uygulamasını kullanabilmek için ise; Android işletim sistemine sahip bir telefonunuz olması gerekmektedir.

IOS işletim sistemine sahip olan telefonlarınızda, bilgisayarlarınızda ya da tabletlerinizde bu uygulamayı kullanmanız mümkün değildir. Ancak Psiphon 3 uygulaması Windows sürümünde rahatlıkla kullanılabildiği için; bilgisayarınıza indirmeniz de mümkündür. Bu uygulama sayesinde, erişim sağlayamadığınız fakat görüntülemek istediğiniz birçok siteye rahatlıkla erişim sağlamanız mümkündür.

Psiphon 3 indir

Psiphon 3

Psiphon 3 indir Hakkında Yorumlar

Psiphon 3 işleminizi ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz, ancak bu uygulamanın hem ücretli hem de ücretsiz olmak üzere iki farklı sürümü vardır. Bu seçimi siteye üye olduktan sonra yapabilir ve dilerseniz uygulamanın ücretli seçeneğinden faydalanarak reklamların gözükmesini engelleyebilirsiniz. Psiphon 3 uygulamasının ücretsiz sürümünde karşınıza sık sık reklamlar çıkar ve bu reklamları izlemeden işleminize de devam edebilirsiniz.

Psiphon 3 ücretli sürümünün özelliklerinden bir diğeri de uygulamanın daha hızlı çalışmasını sağlamasıdır. Psiphon 3 hakkında yorumlar ise; genellikle uygulamayı öven sözlerden oluşuyor olsa da sitenin reklam gösterimlerinden rahatsız olan birçok yorum da bulunmaktadır. Ancak bu durumu kendi isteğinize göre çözebileceğinizi de unutmamanızda fayda vardır.

Ayrıca Psiphon Pro indir içeriğimizi inceleyerek ilgili programın profesyonel sürümü ile daha geniş özelliklerden faydalanabilirsiniz.