Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Recuva indir

Recuva indir – Dosya Kurtarma ve Geri Getirme Programı

  • Ana Sayfa
  • Recuva indir – Dosya Kurtarma ve Geri Getirme Programı

Recuva indir – Dosya Kurtarma

İçerik Rehberi

Recuva indir programı bilgisayarınızdan silinen dosyaları kurtarmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır. Dijital sinealıcı veya mp3 player için de ilçe sonucu sildiğiniz dosyaları kurtarmada kullanabileceğiniz Recuva ufak boyutu ve ücretsiz olmasıyla seçenek edilebilir. Recuva yazılımı silinen dosyaları geri getirme, silinen dosyaları kurtarma gibi konularda kullanılır.

Recuva indir

Recuva

Recuva Özellikleri Nelerdir?

Programın bilgisayarınıza kurulum sihirbazı sayesinde çok basit bir şekilde kurabilirsiniz. Kurulumun ardından karşınıza gelen ekrandaki yönergeleri takip ederek silinen dosyalar ile ilgili arama yapabilirsiniz.

Ayrıca, silinen dosyaları geri getirmek konusunda başka bir yazılım arıyorsanız, Recoverit indir programı tam da size göre!

Geçmiş tarihte hem yanlışlıkla silinen, hem bilerek sildiğiniz hem de zarar görmüş olan dosyaları bu program sayesinde geri getirebilirsiniz. Arama yaptıktan sonra ses, görüntü, video, yazılım paketleri, e-postalar gibi geri dönüştürülebilecek olan tüm dosyaları önünüze listeler. Ayrıca, iki farklı arama seçeneğinden birini tercih edebilirsiniz;

1- Hızlı arama : Daha yakın tarihlerde silinen ve bulacağınıza garanti gözü ile baktığınız dosyalar için kullanılır.

2- Derin arama : 1 yıldan daha eski tarihte silindiğini düşündüğünüz dosyaları bulmak için bu arama türünü seçmelisiniz.

Nasıl bilgisayarınızdaki silinen verileri geri getirebiliyorsa, dış belleklerdeki verileri de kurtarabilir. Örneğin bilgisayarınıza takacağınız bir harici bellek içinde Recuva ile arama yapabilir ve silinen verileri kurtarabilirsiniz. Aynı zamanda, arama sonuçları karşınıza çıktığında Recuva size ön izleme imkanı sunacak ve seçici davranabileceksiniz.

Recuva, CCleaner indir tarafından yazılmış ve kullanıma sunulmuş olan bir programdır.

İlgili program ile ilgili görüşleriniz ve yorumlarınız varsa, aşağıdaki bölümden belirtebilirsiniz. Yorumlarınız bizim için oldukça değerlidir.

Aynı zamanda, MiniTool Power Data Recovery de çok sağlam bir veri kurtarma yazılımıdır. Mutlaka tavsiye ederiz 🙂

Devamı gelecek…