Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Revo Uninstaller Pro

Revo Uninstaller Pro indir Full 2.1.0 Ücretsiz

  • Ana Sayfa
  • Revo Uninstaller Pro indir Full 2.1.0 Ücretsiz

Revo Uninstaller Pro Full indir

İçerik Rehberi

Revo Uninstaller Pro programı oldukça gelişmiş özelliklere sahip program kaldırma yazılımıdır. Bilgisayara herhangi bir program, oyun kurdunuz ve kaldırdınız. Bu uygulamaların çoğu arkasında tonla gereksiz veri bırakır. Bu verilerde zamanla bilgisayarın yavaşlamasına neden olur yada ilgili uygulamayı tekrar kurmak istediğinizde hatalar alırsınız gibi gibi. Revo yazılımı geride veri bırakmayacak şekilde program, oyun vb. içerikleri kaldırabilmektedir. Bunun yanı sıra birçok yararlı araç sunmaktadır.

Revo Uninstaller Pro

Revo Uninstaller Pro

Aynı zamanda, başka program kaldırma yazılımı arıyorsanız IObit Uninstaller indir işinizi görecektir. Hemen linke tıklayıp sayfamızdan indirebilirsiniz.

Revo Uninstaller Öne Çıkan Özellikler

– Gelişmiş uygulama kaldırma
– Zorla uygulama kaldırma
– Hızlı ve çoklu uygulama kaldırma
– Gerçek zamanlı kurulum gözetleyicisi
– Kayıt veritabanı (Örneğin programın bir veritabanı var bu veritabanında winrarın neler eklediğini vs. biliyor. Hali ile olası sorunların önüne geçtiği gibi arkada artıkta bırakmıyor)
– Yükleme günlüklerini yönetebilme
– Çoklu yedekleme sistemi (herhangi bir uygulamayı kaldırmadan önce kayıt defterinin yedeğini alır bu sayede olası hatalarda kolaylıkla dönüş yapabilirsiniz)
– Hunter Modu (Bu özellik ile kaldırmak istediğiniz uygulamayı program simgesine sürükleyerek kaldırma, silme vb. işlemler yapabilirsiniz)
– Önemsiz, geçici vb. dosyaları silebilme
– Windows başlangıç yöneticisi
– Windows araçları (Sistem geri yükleme, ağ tanılama, disk birleştirme, sistem özellikleri, güvenlik merkezi, paylaşılan klasörler vb. araçlar içerir)
– Tarayıcı geçmişlerini temizleyebilme
– MS Office Temizleyici
– Windows Cleaner (Windows geçici dosyalar, yaptığınız aramalar vb. birçok gereksiz dosyayı tutar. Bu özellik ile bu dosyaları silebilirsiniz)
– Geri alınamayacak şekilde dosya silme (bu işlem uzun sürer benim bilgisayardamı sorun var demeyin. Bu şekilde dosya silmelerde işlem uzun sürer)
– Veri kurtarma aracı
– Çoklu dil desteği. Türkçe mevcuttur

İçerdiği Araçlar:

  • Başlangıç idareci
  • Windows Araçları Yöneticisi
  • Lüzumsuz Dosya Temizleyici
  • Tarayıcı Geçmiş Temizleyici
  • Office Geçmiş Temizleyici
  • Arka Dönüşümsüz Silici