Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
sketchup

Sketchup İndir

Sketchup İndir

Sketchup indir birçok film, grafik ve oyun tasarlayıcısı tarafından tercih edilmekte olan bir aramadır. Sketchup oyun geliştiricileri, film yapımcıları, mimarlar ve mühendisler için kolay bir kulanım sağlayabilmek adına geliştirilmiş bir 3D yazılımdır. Birçok kişi aktif bir şekilde kullanmakla birlikte işlerinde daha kolay bir şekilde üst noktalara gelebilmektedir. Bilgisayar ortamları üzerinden yapılabilen birçok geliştirme Sketchup aracılığı ile sunulmaktadır.

Diğer yazılım programlarına göre daha çok kullanıcısı olan uygulama büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Ara yüzleri de diğer yazılım programları gibi karmaşık olmadığı için de kişiler diledikleri işlemleri kısa bir süre içerisinde yapabilmektedir.

sketchup

sketchup indir pc

Sketchup Özellikleri Nelerdir?

Sketchup indir sayesinde birçok yazılımcı diledikleri sonucu elde edebilmektedir. Özellikleri bakımından da büyük avantajlar sunmasının yanı sıra başarılı sonuçların ortaya çıkarılmasını sağlamaktadır. Sketchup özellikleri genel tanımları ile şu şekilde belirtilmiştir:

  • Yüzey çizgilerinin uzatılması ve titrekleştirilmesi gibi çeşitli etkilerle eski görüntüsü verilebilmesi,
  • Yüzeylerin basit bir kova aracı sayesinde istenilen renge ve dokuya sahip olunmasının sağlanması,
  • Düzenli olarak kaydedilmesi ile birlikte eski çalışmaların görüntülenebilmesi veya üzerinde çeşitli değişiklerin yapılabilmesi,
  • Bir yüzeye hacim kazandırma özelliğinin oldukça basit ve kullanılır olması,
  • Çizimi yapılan şeyin bulunduğu arsanın koordinatları ve gün, ay, saat bilgileri girildiğinde anında o ortam içerisinde bulunulmasını sağlaması,
  • ‘Snap’ özelliklerinin en basit bir şekilde kullanılabilmesi.
Sketchup İndir YAPILAN YORUMLAR