Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
SlimDrivers indir

SlimDrivers indir – Sürücü Güncelleme Programı

  • Ana Sayfa
  • SlimDrivers indir – Sürücü Güncelleme Programı

SlimDrivers indir ile bilgisayarınızda yer alan bellek kartı, ses kartı, modem, ağ kartı, klavye, fare, kamera, kulaklık, monitör, mikrofon ve yazıcı gibi birçok donanımın son sürümlerini yüklemeniz oldukça kolaylaşacak. Bilgisayarlar için sürücü güncelleştirmenin birçok faydası bulunuyor. Örnek vermek gerekirse; donanım kaynaklı sorunlar varsa büyük ölçüde giderilecektir, ekran kartının son sürümünü yüklediğinizde, oyun görüntüsünün performansında bir artış meydana gelecektir. Oyun oynarken ya da bir grafik çizerken bu değişim hemen fark edilecektir.

SlimDrivers indir, Nedir, Nerede Kullanılır

Slim Drivers, bilgisayarınızda yer alan donanım parçalarının otomatik olarak güncellenmesini sağlayan yararlı bir programdır. Bilgisayarınızda bulunan donanımların güncel olup olmadığını belirli aralıklarla sürekli denetler ve eğer isterseniz otomatik şekilde sürücülerin güncellenmesini sağlar. Buna ek olarak geri yedekleme gibi bir özelliği de bulunuyor. Slim Drivers geri yedekleme özelliği sayesinde, yeni sürümde herhangi bir problemle karşılaştığınızda, sorunsuz şekilde çalışan eski sürümü hafızada saklar. AYrıca, farklı bir sürücü güncelleme programı arıyorsanız, driver booster indir sayfamız imdadınıza yetişebilir.

SlimDrivers indir

SlimDrivers indir

Kullandığınız işletim sistemiyle tam uyumlu hale gelmesi için sürücülerin sürekli olarak güncellenmesinde yarar vardır. Bu noktada Slim Drivers sizin yerinize bu işlemi gerçekleştirmektedir. Bu programla ayrıca zamanlanmış tarama yapılabilir. SlimDrivers sürücü (driver) güncelleme programı, bilgisayarınıza ait tüm donanımları güncellemenize ve kurmanıza olanak sağlayan ücretsiz windows uygulamasıdır.

Kullanıcıları driver güncelleme konusunda oldukça yardımcı olan ve hızlı çözümler sunan SlimDrivers bilgisayarınızdan fazlasıyla verim almanıza yarayan sürücü güncelleme programıdır.

Bilgisayarınıza ait tüm sürücüleri günceller ve eksik driverleri tespit ederek indirmenize olanak sağlar. Programı indirdikten sonra “start scan” tuşuna tıkladığınızda bilgisayarınızda bulunan tüm sürücüleri anında tanır ve listeler. Daha sonra güncelleme işlemlerini size sorarak günceller. En güncel versiyonlarını SlimDrivers ile yükleyebilirsiniz.

SlimDrivers Özellikleri

  • Sürücülerin farklı zamanlarda tarama işlemi yapar.
  • Güncelleme kontrolü sağlar.
  • Sürücüleri yedekler ve sürücüleri geri yükleme özelliği bulunmaktadır.
  • Kayıt tutma
  • Basit ve kolay arayüz.