Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
tor browser indir

Tor Browser indir – Güvenilir Anonim Tarayıcı

  • Ana Sayfa
  • Tor Browser indir – Güvenilir Anonim Tarayıcı

Tor Browser indir, çevrimiçi güvenliğine ve gizliliğine önem veren bilgisayar kullanıcılarının internet üzerinde anonim olarak güvenli bir şekilde gezebilmesi ve internet alemindeki tüm engelleri ortadan kaldırarak gezinebilmesi için geliştirilmiş olan güvenilir bir internet tarayıcısıdır.

Farklı kaynaklar tarafından gözetlenebilecek veya izlenebilecek olan ağ trafiğinizi ve veri alışveriş istatistiklerinin korunması için güçlü bir kalkan görevi gören yazılım, içerisinde yer alan çeşitli özellikler ve araçlar yardımıyla bulunduğunuz yeri gizlemenin dışında çevrimiçi bilgilerinizi ve internet geçmişi verilerinizi de gizler.

Sanal sunuculardan kurulu olan ağ temellerine dayanan Tor Browser, bu sayede internet üzerinde anonim bir şekilde gezinmenize ve istediğiniz tüm sitelere yasaklara veya engellemelere takılmadan giriş yapmanıza olanak sağlar. Tüm dünya üzerinde yer alan çeşitli sunucularla farklı kurallar ve algoritmalar dahilinde veri alışverişinde bulunan tarayıcı, tüm trafiği farklı kaynaklar üzerinden aldığı için takip edilmesi neredeyse imkansızdır.

Tor Browser Özellikleritor browser çalışma mantığı bakindir

 

 

  • Tor Browser, Dünyanın popüler tarayıcıları arasında yer alan Mozilla Firefox’un klonudur. Açık kaynak proje ile Firefox tarafından geliştirilmiştir.
  • Tor ağında toplam 5 binden fazla sunucu bulunmaktadır.
  • Verileriniz server üzerinde gezindiği için, trafik adına hiçbir iz bırakmamaktadır.
  • Dünya üzerinde internetin kısıtlandığı ülkelerde etkin olarak kullanılmaktadır.
Tor Browser indir – Güvenilir Anonim Tarayıcı YAPILAN YORUMLAR