Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Unlocker indir

Unlocker indir – 32-64 Bit Son Sürüm Türkçe

  • Ana Sayfa
  • Unlocker indir – 32-64 Bit Son Sürüm Türkçe

Unlocker İndir

İçerik Rehberi

Unlocker indir uygulaması birçok bilgisayar kullanıcısı tarafından indirilen ve kullanılan bir uygulama olmaktadır. Bunun nedeni ise uygulamanın içerisinde virüs yer alan silinemeyen uygulamaları silebilmesi ve ismi değiştirilemeyen uygulamaların isminin değiştirebilmesidir. Bu neden ile birçok bilgisayar kullanıcısı tarafından tercih edilen bir uygulama olmaktadır. Uygulamanın tasarlanma amacı tamamen istenilen dosyayı silmeye ya da değiştirmeye yönelik olmaktadır.

Uygulamanın kurulumu ve kullanımı çok kolaydır. Uygulama fare üzerinde yer alan sağ tık panelinden erişim sağlayarak kullanılabilmektedir. Program aracılığı ile dosya kullanılıyor klasör ya da dosya silinemiyor gibi hatalar çok kolay bir şekilde ortadan kaldırılabilmektedir. Uygulamanın sistem gereksinimleri çok düşük olduğu için uygulama birçok bilgisayar donanımı içerisinde çalışabilmektedir.

Unlocker indir

Unlocker

Unlocker indir Nasıl Kullanılır?

Unlocker uygulaması çok kolay bir şekilde kullanılabilmektedir. Unlocker fare üzerinde yer alan sağ tuşa tıklandığında açılan panelde, Unlocker uygulamasının kısa yol simgesi yer almaktadır. Unlocker simgesine tıkladıktan sonra kilit kaldırma işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Aynı zamanda Unlocker uygulaması dosya ve klasörlere erişildiğinde dosya ya da klasör üzerindeki kilitlenen kaynakları listeleme özelliğine de sahip olmaktadır. Dosyaları silebilmek için dosya ve klasörler üzerindeki denetimi kaldırmanız gerekmektedir. Bu işlem gerçekleştirildikten sonra izlenmesi gereken adımlar şu şekilde yer almaktadır.

Unlocker indir

Unlocker

  • Üzerinde işlem yapılacak olan dosya ya da klasöre sağ tık yapıldıktan sonra Unlocker uygulaması seçilmelidir.
  • Klasörler ya da dosyalar kitli ise kilitleyicilerin yer aldığı bir liste çıkması gerekmektedir.
  • Çıkan liste üzerinde yer alan tümünün kilidini aç komutuna tıklamanız yeterli olacaktır.