Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Visual Studio Code İndir

Visual Studio Code İndir – Windows için

  • Ana Sayfa
  • Visual Studio Code İndir – Windows için

Visual Studio Code indir kullanım amacı yazılımların içerisinde yer alan hatalı sistemlerin düzenlenmesi olmaktadır. Programın kurucu şirketi Microsoft tarafından Microsoft tarafından Windows, Linux ve MacOS için geliştirilen bir kod okuyucusu olmaktadır. Visual Studio Code bir çok alanda bir çok amaç için kullanılabilmektedir. Html css javascript kodlarının okunmasında da etkin olarak kullanılıyor.

Visual Studio Code İndir

Visual Studio Code Hata ayıklama, gömülü GİT kontrolü, sözdizimi vurgulama, akıllı kod tamamlama, snippet’ler ve kod yeniden yapılandırma gibi içerisinde bir çok özelliği de bulundurmaktadır. Özelleştirilebilir bir ara yüzü bulunmaktadır. Genellikle yazılım alanında aktif bir şekilde kullanılmaktadır. Visual Studio Code resmi web sitesinden ya da farklı web sitelerinden ücretsiz bir şekilde indirilebilmektedir.

Visual Studio Code İndir

Visual Studio Code İndir

 Visual Studio Code Özellikleri Nelerdir?

Visual Studio Code içerisinde birçok detaylı işlem gerçekleştirilebilmektedir. Bu işlemleri kullanım alanları farklılık gösterebilmektedir. Visual Studio Code programı içerisinde farklı yazılım dillerini algılayabilmekte ve bağımsız bir şekilde kodyazabilmeyi destekleyen programlar arasında yer almaktadır. Visual Studio Code visual basic programının içerisinde yer genel özellikler şu şekilde yer almaktadır.

  • Zengin bir kod algılama desteğine sahip olmaktadır.
  • Platform bağımsız kod geliştirebilmeyi desteklemektedir. Bu yüzden en yaygın kullanılan programlar arsında yer almaktadır
  • Zengin bir kod tanıma(code intellisense) içeriği bulunmaktadır.
  • Code Debugger desteği bulunmaktadır.
  • Hızlı ve başarılı bir şekilde çalışma sergilemektedir. Sorunsuz ve kolay bir kullanıma sahip olmaktadır.
Visual Studio Code İndir – Windows için BENZER İÇERİKLER
Visual Studio Code İndir – Windows için YAPILAN YORUMLAR