Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Windows Installer indir

Windows Installer indir 3.1 Türkçe Ücretsiz

  • Ana Sayfa
  • Windows Installer indir 3.1 Türkçe Ücretsiz

Windows Installer indir 3.1 Versiyon 

İçerik Rehberi

 

Windows installer indir uygulamaların doğru olarak yüklenmesini ve kaldırılmasını sağlar. Şayet uygulama dosyalarından birisi silinir Veyahut bozulursa onu otomatik olarak onarmaya çalışır. Bununla beraber service pack gibi yükseltmelerin de otomatik olarak yapılmasını sağlar.

Windows Installer indir

Windows Installer

Windows Installer Hususi kurulumlar, Onarım ve kaldırma işlemlerinde kolaylıklar sağlar. Özellikle *.msi şeklinde uzantıya sahip olan kurulum dosyaları Windows Installer olmadan kurulmayacaktır. Windows 2000/XP/2003/Vista gibi işletim sistemleri için geçerli olan bu paket ile kimi programları kurarken karşılaştığınız kurulum problemleri büyük oranda çözülecektir.

 

Windows Installer

Windows Installer

 

Windows Installer Gerekli Midir?

Bu program, ilk zamanlar Microsoft XP ile özdeşleşmişti fakat XP’nin kullanımdan kaldırılmasından sonra pey fazla yazılımcı firma bu yükleme programını kullanmaya devam etti. Çünkü Windows Installer, bir çok programın kurulum esnasında daha kolay konfigürasyon imkanı sağlar. Bu sayede daha efektif ve kullanışlı bir yükleme işlemi gerçekleştirmiş oluruz.

Bilgisayarınızın güvenliği için önem alıyor musunuz? Henüz böyle bir önlem almadıysanız, gelecekte problem yaşamamak adına CCleaner indir adlı antivirüs programını kullanmanızı öneririz. Bilgisayarınızı yormayan ve sizi her zaman güvende tutan bir yazılımdır.

Ayrıca, B.K. Arşiv bu programın kullanımı esnasında alınabilecek  hatalar ile ilgili çok kısa bir video ile yalın bir açıklama yapmış.

Not: Paylaşılan video telif konusunda problem teşkil ederse, tarafımıza bildirmeniz ardından 3 iş günü içerisinde sayfamızdan kaldırabiliriz.

Windows Installer programının kullanımı ve neden gerektiği konusunda bilgilendirme yaptık. Eğer sizin de bu konuda görüşleriniz varsa lütfen aşağıdaki yorum bölümünden belirtin. Aynı zamanda yaşadığınız problemler olursa yine yorum kısmından belirtebilirsiniz.