Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
windscribe2

Windscribe indir – Gelişmiş Özelliklere Sahip VPN

  • Ana Sayfa
  • Windscribe indir – Gelişmiş Özelliklere Sahip VPN

Windscribe, Windows işletim sistemi kullanıcılarıan gelişmiş özellikleri ücretsiz sunması ile ön plana çıkan VPN programıdır.

10 GB üzerinde veri kullanımına izin veren Windscribe VPN programı, güvenlik duvarı, iz sürücü engelleyici, reklam engelliyici, gizlilik modu, hız kontrolü, çift VPN ve P2p gibi ücretli özellikleri kullanıcılara ücretsiz sunuyor. Gelişmiş, hızlı ve ücretsiz Windows VPN programı arıyorsanız bu Windscribe VPN programı tam size göre.

Kullancılara ücretsiz olarak aylık 10GB veri imkanı sunan Winscribe VPN programı Windows, MAC, iOS cihazlarda ve Android cihazları desteklemektedir. Windscribe VPN programını diğer VPN uygulamalarından farklı kılan en önemli özellik 60 ülkede 100 üzerinde sunucuya sahip olmasıdır. Güvenli hotspot, proxy kapısı, kolay başlanabilirlik, gizli portta kalma imkanı gibi özellikleri ile de dikkat çekmektedir. Reklam engelleme özelliği ise reklamlardan bıkmış insanlar için muhteşem bir özellik.

 

Bakindir ekibi olarak, iOS, MAC, Windows ve Android işletim sistemleri için üretilmiş Windscribe VPN uygulamalarını da ekledik. Hangi cihaz için kullanmak istiyorsanız indirebilirsiniz.

Windscribe VPN Programı Özellikleri

  • VPN programı aktif olduğunda hiçbir şekilde arkanızda iz bırakmazsınız.
  • Tamamen anonim dolaşma imkanı
  • Bulunduğunuz ülkede kısıtlanmış içeriklere ulaşma imkanı.
  • Hiçbir şekilde kişisel bilginiz sızmaz.