Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
indir

WinRAR indir 5.71 Son Sürüm ve Ekstra Temalar

  • Ana Sayfa
  • WinRAR indir 5.71 Son Sürüm ve Ekstra Temalar

WinRAR indir 5.71 kuvvetli bir arşiv yöneticisidir. RAR ve ZIP dosyaları için tam destek sağlar, 7Z, ACE, ARJ, BZ2, CAB, GZ, ISO, JAR, LZH, TAR, UUE, Z arşivlerinden dosya çıkartılmasını destekler. kuvvetli sıkıştırma, ciltler, şifreleme, bizzat açılan modüller, yedekleme kolaylıkları WinRAR’ın başka özellikleri arasındadır. İndireceğiniz dosya bir WinRAR deneme sürümüdür. Herkes bu programı 40 günlük deneme süresi içinde kullanabilir. Bu 40 günlük test süresi sonrasında ise WinRAR sana mesajlar ve reklamlar gösterebilir.

winrar indir

winrar indir

Winrar indir Hakkında Bilmek İsteyecekleriniz

İnternet üzerindeki yorumlara bakıldığında, Winzip i 10 defa cebinden çıkarabileceği düşünülüyor. Bunun sebebi olan birden fazla dosyayı aynı anda açmaya çalışırken gayet hızlı ve stabil çalıştığı iddia ediliyor. Ayrıca esas olarak winRar kullanılmasına rağmen, isteğe göre .zip olarak sıkıştırma imkanı sunması da büyük avantaj. 

Başka bir bilgiye göre, Rarsoft adlı yazılım firması tarafından hizmete sunulan bir programın sahibinin ölmüş olmasıdır. 

Eğer farklı bir sıkıştırma programı arıyorsan, 7zip indir ve hemen kullanmaya başla.

Artık Winrar Tema Seçeneği De Var!

Uzun yıllar boyunca kullanıcılarına klasik ekran kullanma imkanı sunan Winrar, artık tema desteği ile karşımızda. Rarlab sitesinden yeni yayınlanan tema çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Özellikle 2. sıradaki olan tema çok hoşuma gitti 🙂

 

Eğer siz de Winrar kullanıyorsanız, deneyimlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Winrar hakkındaki deneyimlerinizi lütfen aşağıdaki yorum bölümünden paylaşın. Fikirleriniz hem bizim hem de sitemizin diğer ziyaretçileri için oldukça önemlidir.

WinRAR indir 5.71 Son Sürüm ve Ekstra Temalar YAPILAN YORUMLAR