Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
winzip indir

WinZip indir 23.0 Türkçe Ücretsiz Son Versiyon

  • Ana Sayfa
  • WinZip indir 23.0 Türkçe Ücretsiz Son Versiyon

Winzip İndir Full Ücretsiz

WinZip indir, orjinal ve en popüler sıkıştırma ve sıkıştırılmış dosyaları açma programıdır. Winzip dolaysız olarak dosyaları CD ve DVD’ye yazdırabilmektedir. Zip dosyalarını ftp ile upload edebilmektedir Winzip artık resimleri henüz yüksek oranda sıkıştırabiliyor, bunun yanında fotoğraf boyutlandırma, mail gönderme gibi resimler üzerinde henüz Çok ameliye yapabilme özellikleri eklenmiş. 7z, IMG, ISO formatlarını da artık destekleyen Winzip, RAR, BZ2, CAB, LHA, Z, GZ, TAR, UUE, XXE, BinHex, Mime ve ZIP formatlarını desteklemektedir.

Zip indir uygulaması yüksek boyutta yer kaplayan uygulamaların sıkıştırılarak kapladığı alanın küçülmesini sağlayan bir uygulama olmaktadır. En çok tercih edilen sıkıştırma uygulamaları arasında yer alan Zip uygulaması bir çok insan tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Zip programı bilgisayara hiçbir zarar vermemektedir. Hatta tam tersine dosyaların boyutlarını minimuma indirerek bilgisayarda bulunan depolama alanının verimli bir şekilde kullanılabilmesini sağlamaktadır.

Zip uygulamasının kurulumu ve indirmesi çok kolay olmaktadır. Uygulama resmi web sitesinden ve çeşitli kaynaklardan kolay bir şekilde indirilebilmektedir. Uygulamanın toplamda kapladığı alan 2 KB olmaktadır. Uygulamanın bir çok dosya çeşidini arşivleme ve sıkıştırma özelliği bulunmaktadır.

winzip indir

winzip

WinZip, pek çok kullanıcının etrcih ettiği popüler bir dosya sıkıştırma programı. Winzip ile dosyalarınızı ZIP, RAR, TAR, BZ2 vb. olarak arşivleyebilirziniz. Arşiv programı olarak Winzip, tabii ki söz konusu skıştırılmış dosyaları da açıp içindekileri dışarı çıkartabilirsiniz. Winzip kullanıcılara Standart ve Profesyonel olarak iki ayrı sürüm sunmaktadır. Pro sürümde ilave olarak veri yedekleme, FTP gönderme ve komut satırı özellikleri bulunmaktadır.

Ayrıca, alternatif sıkıştırma programı arıyorsanız 7zip indir sayfamız tam size göre

 

Winzip indir

Winzip

Ayrıca, Daemon Tools indir programı sıkıştırılmış iso vb. dosyaları açmak için işinizi görecektir.

Winzip indir Özellikleri

Gelişmiş bir sıkıştırma desteği sunan Winzip, hızlı bir şekilde dosya sıkıştırma işlemi gerçekleştirebilir, zip dosyalarını birden çok parçaya ayırıp birleştirebilir ve kendiliğinden açılabilen dosyalar oluşturabilir. RAR dosyası açma desteği de bulunan program oldukça büyük dosyalarla da rahatlıkla çalışabilmektedir. Winzip, arşiv dosyalarında güvenlik için 128 ve 256 bit veri şifreleme (crypto) özelliğine de sahiptir.

Bu arada, Winrar indir sayfamızı inceledikten sonra en popüler sıkıştırma ve dosya açma programını indirip kurabileceksiniz.

Zip uygulamasının kullanımı çok kolay olmaktadır. Uygulamayı kullanabilmek için öncelikle indirmeniz gerekmektedir. Uygulamayı indirdikten sonra kurulumu gerçekleştirip dosya boyutunu küçültmek istediğiniz uygulama üzerinde işlem yapabilirsiniz. İşlem adımları şu şekilde yer almaktadır.

  • Sıkıştırmak istediğiniz dosyaları seçerek sağ tık yapmanız gerekmektedir.
  • Açılan pencerede dosyaları arşive ekle yazısına tıklayarak dosyalarınızı sıkıştırma ve arşivleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Zip uygulaması en çok tercih edilen ve en çok kullanılan bilgisayar programlarından bir tanesi olmaktadır b durumun nedeni ise çeşitli alanlarda kullanılan dosya boyutlarının gereğinden fazla büyük olması durumu olmaktadır. Dosyaların depolama alanını işgal etmesi bilgisayar donanımına zarar verebilmektedir. Zip aracılığı ile bilgisayarların donanımları korunabilir ve depolama alanından tasarruf edilebilmektedir.

Zip İndir

Zip sıkıştırma dosyası

Winzip’in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 ve aynı zamanda Mac OS X desteği vardır. Winzip programı bu kadar fazla sayıdaki özelliğine rağmen Winrar’ın gölgesinde kalmıştır. Çok sayıda bilgilsayar kullanıcısı halen bu programı çok fazla kullanmıyor. Bunun sebebi olarak Winzip’in kendini sürekli güncellememesini öne sürüyorlar. Peki sizin sıkıştırma programları arasında favoriniz hangisi? Winzip mi daha iyi yoksa Winrar mı? Bu konu hakkındaki görüşlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz. Görüşleriniz bizim ve sayfamızı ziyaret eden diğer kullanıcılarımız için oldukça değerlidir.

zip sıkıştırma programı

zip sıkıştırma programı

WinZip indir 23.0 Türkçe Ücretsiz Son Versiyon YAPILAN YORUMLAR