Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
zoom indir

Zoom İndir

Zoom Cloud Meetings diğer ismi ile Zoom, uzaktan ders alma ve ders verme üzerine geliştirilmiş Windows için görüntülü konuşma programıdır. Bu program genellikle uzaktan eğitim esnasında sık sık kullanılan, oldukça kullanışlı bir programdır.

Zoom Programı Nasıl Kullanılır?

Zoom programını indirdikten sonra, programı kurun Daha sonra karşınıza giriş ekranı çıkacaktır, buradan üye değilseniz üye olun ve giriş yapın. Program açıldıktan sonra bilgisayarınızda webcam varsa, direkt olarak kendinizi göreceğiniz bir ekran çıkackatır. Bu ekranın altında ise invite butonu bulunuyor. Bu butona tıkladığınızda görüntünüzü farklı kişi ile paylaşma seçeneği çıkacaktır; ister mail yoluyla ister direkt url verip sizinle görüntülü konuşmasını sağlayabilirsiniz.

Zoom Programında Görüntülü Konuşmaya Katılma

Zoom programını kullanmaya başladıysanız görüntülü konuşmaya katılmak istiyorsanız bu çok basittir. Katılacağınız odanın bağlantı adresini aldıktan sonra ya da size bağlantı geldikten sonra ‘Join a Meeting’ e tıklayarak görüntülü konuşmaya dahil olabiliyorsunuz. Bu programda farklı kişilerin görüntülü sohbete girmemesi için odaları şifreleme yöntemi de bulunuyor, şifreli ise açılan pencereye şifreyi girerek bağlanabilirsiniz.

Zoom İndir YAPILAN YORUMLAR