Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Zula indir

Zula indir, Zula Mobile indir, Zula Oyunu indir

  • Ana Sayfa
  • Zula indir, Zula Mobile indir, Zula Oyunu indir

Türk oyun geliştiricileri tarafından yapılan ve ülkemizin ilk MMOFPS savaş ve aksiyon oyunu olan Zula oyununda yüksek aksiyon sizleri bekliyor. Zula oyununda birçok özgün karakter ile harita seçenekleri karşınıza çıkıyor. Haritayı kendiniz seçerek aksiyona başlayın! Online olarak oynanan bu oyun yüksek FPS oranına sahiptir. Zula indir ve hemen oynamaya başla.

Zula oyununda kullanılan haritalar Türk geliştiriciler tarafından itina ile yapılmış ve her harita Türkiye’de bir şehre ait. Çok tutulmasının sebebi ise haritada ki şehirlerin gerçekliğidir.
Zula oyununda ana kahraman Demir isimli Bordo Bereli karakteri yabancı istihbarat servisi üyelerine karşı mücadele veriyor. Demir isimli bordo bereli oyun içerisinde birçok insanın ölümüne sebep olan istihbarat servisi üyelerine karşı savaşıyor ve devletine hizmet ediyor. Fakat oyun içinde beklenmeyen hadiseler meydana geliyor. Demir nereye giderse gitsin, illa ki istihbarat servisi üyeleri Demir’i takip ediyor. En son düğün gecesinde Demir’in sevdiklerini katleden hain istihbarat servisi üyeleri düğün gecesi Demir’i ağır şekilde yaralamıştı. Demir artık hem ülkesini hemde intikam adına yaşayan vatansever bir vatandaş oldu. Bu hainliğin bedelini mutlaka ödeyecekler.

Zula oyunu çevrimiçi savaşma imkanı veriyor. Birçok oyuncunun buluştuğu bu oyunda, tarafınızı seçerek savaşa başlayın. Oyuna girmeden önce Zula tarafını ya da Gladyo taraflarından birini seçmeniz gerekiyor. Zula tarafında olanlar Bordu Bereli Demir’in yanında, Gladyo tarafını seçenler ise yabancı istihbarat üyelerinin yanında savaşa başlıyor.

Zula Oyunu İndir – Kurulumu

 

Eğer siz de bir Zula oyuncusuysanız, görüşlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz

Zula indir, Zula Mobile indir, Zula Oyunu indir YAPILAN YORUMLAR