Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
101 İndir

101 Okey İndir – 101 Okey Plus Oyunu Ücretsiz

  • Ana Sayfa
  • 101 Okey İndir – 101 Okey Plus Oyunu Ücretsiz

101 indir milyonlarca oyun kullanıcısına sahip bir oyundur. Android, IOS mobil uygulamalarında ücretsiz olarak bulunuyor. Aynı zamanda Windows uyumlu olması sayesinde bilgisayara yüklenebilecek en keyifli oyunlardan birisidir. Çevrimiçi sosyal ağlar üzerinden Facebook uygulamasında da bu oyunu oynayabilmek mümkündür. Okey oynaya oynaya şu karantina günlerini keyifle geçirebilirsiniz 🙂

101 Okey İndir ve Hemen Oynamaya Başla

Ülkemizde çok sevilen okey oyunlarından birisi olan 101, indirildikten sonra kullanıcılarına internetsiz oynama seçeneği sunar. Telefon ve tablet aracılığı ile her yerde oynayabilmeyi mümkün kılan bu oyun aynı zamanda birçok ünlü ile oynayabilmeyi mümkün kılıyor. 101, kullanıcılarına isterler ise kendi arkadaş grupları ile oyun açabilmelerini sağlıyor. Bunun yanı sıra bu eğlenceli oyunda sosyalleşmenin de mümkün olduğu biliniyor. Ülkemizde kişinin oynadığı 101 okey, 2018 yılında en çok oynanan oyunlar listesinde ilk 3 sırada yer alıyordu.

101 okey keyfini çıkarırken bir yandan da arkadaşlarınla sohbet ederek sosyal çevreni genişletebilirsin. Ayrıca iyice profesyonelleşince 101 Okey Plus oyununu gün be gün oynayarak efsaneler arasına girebilirsin. 101 Okey oynarken sohbet etmek de çok keyiflidir, özellikle de kafa dengi arkadaşlarla eşleştiğinde… Milyonlarca kişinin oynadığı 101 Okey oyununda her türden insanla karşılaşman mümkün. Hemen oynamak için Bir Facebook hesabına sahip olmak zorunda değilsin. Facebook hesabının dışında misafir olarak da girip oynayabilirsin. 101 Okey Plus oyununun eğlenceli dünyasında arkadaşların yerlerini aldılar şimdi den de aralarına katıl 🙂 Şimdi indirerek 4g 3g edge veya wi fi üzerinden online olarak arkadaşlarınla veya milyonlarca oyuncuya karşı oyna.

101 Okey Hakkında Yorumlar

101 indir, kullanıcılarından takdir toplamayı başardı. Akıcı ve yumuşak grafiklerin kullanıldığı bu oyun, kullanıcıları tarafından göz yormayan bir oyun olarak yorumlanıyor. Seviyelerin bulunduğu 101 oyununda çanak kırarak biriken altınları kazanma veya hediye etme, yarım kalan oyunlardan olmaması, yapay zekasının güçlü hizmet vermesi, kimseyi beklemeden veya tek başına yapay zeka ile oynayabilme seçenekleri gibi avantajları ile kullanıcılar için tercih sebebidir.

Bu avantajların yanı sıra oyun genel kitleye hizmet ediyor. Her yaştan insanın oynamasını mümkün kılan bu oyun, eğlenceli ve oldukça heyecanlı oyunlar arasında yer almaktadır. Kullanıcılar için günün stres atma saatlerinde yer aldığı yorumlarına oldukça sık rastlanmaktadır.

101 Okey İndir – 101 Okey Plus Oyunu Ücretsiz YAPILAN YORUMLAR